חפשו את החצי השני שלכם

אודות אתר 4 דייט

בזמנים של היום, בהם אנחנו מוצאים את עצמנו שוקעים באוסף בלתי נגמר של אפליקציות הכרויות, שאת חלקן אנחנו בכלל לא מבינים, מתפתח אצלנו רגש של דחייה או יאוש ואנחנו מיד מתנתקים או מחפשים את הבאה בתור. אנחנו ב "פור דייט" מציעים לכם קודם כל לעצור. להיפטר מכל האפליקציות שלכם, ולהיות חלק מקהילה- קהילת "פור דייט". כאן אנחנו מציעים לכם להתחבר לעצמכם, להרגיש שייכים, להרגיש "בבית" ולמצוא את האחד או האחת שתוכלו פשוט ליהנות. זה הכל. כשאם יצא מכאן סיפור אהבה- זה בונוס!

 

האם הכרויות באינטרנט מתאימות לי?

כחלק מהקהילה שלנו כאן ב"פור דייט" אנחנו רוצים שתרגישו בנוח. אתם נחשפים לעשרות פרופילים של אנשים שנמצאים בדיוק בסטטוס שלכם, ובשונה מאפליקציות או רשתות חברתיות כאן אתם חלק מקבוצה הומוגנית. אתם יכולים לבחור בזמנכם לאיזה פרופיל לפנות, איך לפנות ומתי לפנות, לפתח שיח כיפי שיוביל לדייט שמי יודע איך הוא יסתיים... לקהילה שלנו מגיעים בלי ציפיות, נפתחים במטרה להכיר. 

 

אז איך נרשמים לאתר ?

השימוש באתר אינטרנט בשונה מאפליקציות הוא סופר פשוט. נרשמים בקליק, מעלים תמונה ובום- אתם חלק מהקהילה. ככל שהפרופיל שלכם יהיה מפורט וייחודי, תדורגו גבוה וככה הפרופיל האמין שלכם ימשוך משתמשים ותקבלו מיד פניות. מנהלי האתר עוברים על הפרופילים ולאחר בחינה מעמיקה הם מפורסמים באתר. אנחנו דוגלים באמינות ושומרים על הקהילה שלנו כזו וזה מה שמבדיל אותנו משאר פלטפורמות של הכרויות. 

 

קהילת "פור דייט"

כלל המשתמשים באתר עברו סינון קפדני. אם אתם בכל זאת מוצאים פרופיל שנראה לא אמין או פיקטיבי, אנא עדכנו אותנו ביצירת קשר. אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא, גם אם נתקלתם בקשיים בהתחברות או בתהליך הרישום. תזכרו, כעת אתם חלק מקהילה וכשם שכך אנחנו מצפים מכם להתנהל בקודים הנהוגים בקהילה סגורה שמכבדת את החברים בה. מה שנותר לנו זה לאחל לכם- לכו ותמצאו אהבה!
 
תמצאו קשר לכל מטרה עוד היום, פשוט וקל     הרשמה חינם >
אתר הכרויות 4Date